Papier transfer A3 FOREVER Waterslide

Kód: PF A3-W
€3,36 €2,80 bez DPH
Objednané

Transferový papier formátu A4 pre OKI CMYW tlačiarne a LED/laserové CMYK tlačiarne na studenú potlač materiálov citlivých na teplo a/alebo s nerovným povrchom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Waterslide papier sa aplikuje na teplocitlivé materiály a/alebo materiály s nerovným povrchom. Po vytlačení motívu sa tento obstrihá, ponorí do vody a po chvíli oddelí od nosného podkladu. Následne sa prenesie na potláčaný predmet.

Papier je vhodný takmer pre všetky typy farebných (CMYK) LED/laserových tlačiarní a funguje ako jednopapierový systém na transferovú potlač bielych a svetlých povrchov.

Pri tlači na tlačiarni OKI CMYW s bielym tonerom (napr.: OKI Pro7411WT, OKI Pro8432WTOKI Pro9541WT) funguje ako dvojpapierový systém (d
ôvod je ten, že biely toner je tlačený ako posledný) a je vhodný aj na tmavé a čierne povrchy. Grafika je vytlačená na Laser-Dark A-fóliu a tá je následne s Waterslide papierom vložená do termolisu. Po oddelení papierov od seba, sa grafika prenesie na papier Waterslide, čím sa biely toner dostane pod ostatné farby.

Vytlačený motív je potrebné obstrihať.

Pri kúpe balenia (100 kusov) zľava 6%.


Video s praktickou ukážkou: https://www.youtube.com/watch?v=w1oNpd40VKM&feature=youtu.be

Dodatočné parametre

Kategória: Médiá
Hmotnosť: 0.025 kg
? Formát: A3 (420x297)
? Technológia tlače: CMYK aj CMYW