Newsletter
Notebook DELL

Tablet ASUS

HP LaserJet Pro MFP M125nw

TomTom START 25 Regional

ActivBoard Touch 88 s ozvučením

Cena tovaru:
1 272,00 € (s DPH)
1 060,00 € (bez DPH)

VýrobcaPromethean
DostupnosťSkladom
Viac informáciíinfo@ikaria.sk
Tabuľa 16:10, uhloprička 222cm, dvojdotyk (pero-prst)
SW ActivInspire Profesional, 2 perá, magnetický povrch, ozvučenie

Promethean vyvíja a poskytuje učiteľom nástroje, ktoré pomáhajú pri frontálnej výučbe v tisícoch učebniach v slovenských školách aj vo svete. Niektorí pri tom preferujú ovládanie elektronickým perom, pre iných je kľúčovým parametrom dotyk. Práve teraz nastupuje nový ActivBoard Touch. Rýchla a presná reakcia vám umožní využitie gest a manipuláciu s objektmi rovnako, ako ste zvyknutí z chytrých telefónov a tabletov. Dvoj dotyk alebo spoluprácu dvoch žiakov pri tabuli najlepšie využijete spoločne s počítačmi so systémom Windows 7 a Windows 8.

Prečo ActivBoard Touch?

Tabletové ovládanie - Nový ActivBoard Touch poskytuje presné a rýchle dotykové ovládanie založené na IR technológii zabudovanej priamo do rámu interaktívnej tabule. Ovládanie s využitím gest (švihnutie, otočenie, zväčšenie, ...) je veľmi prirodzené a intuitívne. Podpora dvoj dotyku a dvoch užívateľov* je presne to, čo pri výučbe využijete.
Jednoduchá inštalácia – Napájanie je pri ActivBoard Touch riešené pomocou USB kábla pripojeného k počítaču. Nie je potrebné žiadne ďalšie napájanie.
Vrátane kvalitného obsahu – ActivBoard Touch je dodávaný spoločne s licenciou autorského nástroja ActivInspire Professional. Hneď od začiatku tak budete môcť využívať viac ako 22.000 kvalitných a overených materiálov dostupných na portáli www.activucitel.cz.

 
Chcete sa úplne odlíšiť a požadujete počas každej situácie maximálny výkon? Máme pre vás jeden z najlepších kusov kremíka, ktorý ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
1 272,10 €
Promethean vyvíja a poskytuje učiteľom nástroje, ktoré pomáhajú pri frontálnej výučbe v tisícoch učebniach v slovenských školách.
Dostupnosť:
Cena s DPH
1 140,00 €
Odpověď již není otázkou! Stiskem jediného tlačítka zapojíte do výuky skutečně ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
1 872,00 €Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete

[ Mozaika z tvojich fotiek ][ Igiho blog ]