Newsletter
Notebook DELL

Tablet ASUS

HP LaserJet Pro MFP M125nw

TomTom START 25 Regional

ActivBoard Touch 78

Cena tovaru:
1 140,00 € (s DPH)
950,00 € (bez DPH)

VýrobcaPromethean
DostupnosťSkladom
Viac informáciíinfo@ikaria.sk
Tabuľa 4:3, uhloprička 200cm, dvojdotyk (pero-prst) SW ActivInspire Profesional, 2 perá, magnetický povrch, ozvučenie


Promethean vyvíja a poskytuje učiteľom nástroje, ktoré pomáhajú pri frontálnej výučbe v tisícoch učebniach v slovenských školách aj vo svete. Niektorí pri tom preferujú ovládanie elektronickým perom, pre iných je kľúčovým parametrom dotyk. Práve teraz nastupuje nový ActivBoard Touch. Rýchla a presná reakcia vám umožní využitie gest a manipuláciu s objektmi rovnako, ako ste zvyknutí z chytrých telefónov a tabletov. Dvoj dotyk alebo spoluprácu dvoch žiakov pri tabuli najlepšie využijete spoločne s počítačmi so systémom Windows 7 a Windows 8.

Prečo ActivBoard Touch?

Tabletové ovládanie - Nový ActivBoard Touch poskytuje presné a rýchle dotykové ovládanie založené na IR technológii zabudovanej priamo do rámu interaktívnej tabule. Ovládanie s využitím gest (švihnutie, otočenie, zväčšenie, ...) je veľmi prirodzené a intuitívne. Podpora dvoj dotyku a dvoch užívateľov* je presne to, čo pri výučbe využijete.

Jednoduchá inštalácia – Napájanie je pri ActivBoard Touch riešené pomocou USB kábla pripojeného k počítaču. Nie je potrebné žiadne ďalšie napájanie.

Vrátane kvalitného obsahu – ActivBoard Touch je dodávaný spoločne s licenciou autorského nástroja ActivInspire Professional. Hneď od začiatku tak budete môcť využívať viac ako 22.000 kvalitných a overených materiálov dostupných na portáli www.activucitel.cz.

 
Promethean vyvíja a poskytuje učiteľom nástroje, ktoré pomáhajú pri frontálnej výučbe v tisícoch učebniach v slovenských školách.
Dostupnosť:
Cena s DPH
1 272,00 €
Odpověď již není otázkou! Stiskem jediného tlačítka zapojíte do výuky skutečně ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
1 872,00 €
Logitech® ConferenceCam BCC950 kombinuje HD 1080p 30fps video s vysokokvalitným full-duplex ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
217,93 €Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete

[ Mozaika z tvojich fotiek ][ Igiho blog ]